• Афірмації

  Дівчина мріє
  читати 5 хв

  Сила афірмацій

  Одна з основних задач саморозвитку — пізнати свої істинні цінності та знайти своє призначення. Але, навіть коли ми наші підсвідомі прагнення робимо свідомими, наша поведінка та мислення не змінюються.

  Виявляється, варто тепер знову звертатися до підсвідомості і програмувати її на бажаний результат. Афірмації — одна з ключових технік, яка довзоляє не лише програмувати підсвідомість а й ефективно себе мотивувати.

 • Страхи

  Дівчина ховається
  читати 6 хв

  Вчимося боротися зі страхами

  Якщо ти мав цікаву бізнес-ідею і так і не почав власний проект або ж мріяв поділитися думками на Facebook і чомусь цього не зробив, або так хочеш почати вивчати новий напрям, але все відкладаєш до більш слушного часу — велика ймовірність, що ти знаходишся під впливом страху.

  Так, страхи — це не лише боязнь чогось конкретного, як от, польотів чи темряви. Напроти, є багато досить абстрактних страхів, які не так легко виявити, але вони активно псують наше життя.

 • Мотивація

  Дівчина працює
  читати 5 хв

  Яким чином мотивувати себе на зміни, яких прагнеш

  Вчора ти виконав усі завдання на роботі, сходив до тренажерної зали, подивився вебінар на цікаву тему і навіть встиг почитати перед сном, а вже сьогодні — як білка в колесі — наче і втомився, і працював, але що зробив, сказати важко.

  Давай розберемося, як працює мотивація, навчимося її створювати та станемо творцями власного успіху.