• Автентичність

  Квітка у дзеркалі
  читати 6 хв

  Автентичність. Як через самопізнання трансформувати своє життя?

  Ми всі дуже схожі та одночасно дуже різні. Навіть, на перший погляд, зовсім різні люди часто прагнуть того ж самого, проте у кожної людини шлях до мети буде унікальним.

  Тому хороші фахівці в сферах психології чи саморозвитку ніколи не скажуть вам, що робити, а будуть сприяти тому, щоб ви самостійно визначили та проклали свій унікальний шлях до мети. Адже, саме розуміючи себе, свій досвід, свої стратегії, ми можемо ефективно та якісно трансформуватися і обирати той шлях, який буде не лише дієвим, а й приємним. І ключ до цього – автентичність.

 • Цілі

  Незаповнений календар-планувальник на січень
  читати 7 хв

  Цілепокладання на 2024 рік або чи треба ставити цілі в умовах невизначеності

  Здається, що з кожним роком наш світ стає все динамічнішим і все більш турбулентним. Якщо ж говорити про Україну, то ми з вами взагалі живемо в умовах повномасштабної війни. У таких умовах не те, що цілі, а й завтрашній день не завжди вдається планувати.

  То чи треба нам тоді мріяти, цілепокладати та планувати наступний рік, якщо в будь-який момент все може піти шкереберть? Спробуємо розібратися у даному питанні та допомогти вам віднайти власний підхід до цілепокладання в умовах невизначеності.

 • Планування

  Ноутбук і ваза з квітами
  читати 5 хв

  Gentle Planning — ефективне планування з турботою про себе

  Соцмережі ідеалізують постійну зайнятість, а відпочинок трактують як лінощі. Часто 80% правди залишається по той бік екрану, адже працювати “цілодобово” та не вигоряти — не під силу нікому.

  Якщо ви втомилися від хасл культури (eng.”Hustle Culture”) та нереалістичних очікувань і хочете знати як планувати свій час інакше, то методика gentle planning для вас.

  Основна ідея gentle planning полягає в тому, щоб бути гнучкими та відкритими до змін. Змінювати напрямок та пріоритети в процесі досягнення поставленої мети — це нормально.

 • Призначення

  Дівчина підіймається сходами
  читати 8 хв

  Призначення: що це та чи варто його шукати?

  Тема покликання, призначення чи життєвої місії споконвіку цікавила людей. Як зрозуміти, для чого ми живемо? Що нас привело на цей світ? Що ми маємо реалізувати протягом нашого життя? Так багато запитань і так мало відповідей

  Останнім часом ми все частіше чуємо про важливість розуміння власного призначення та шляху самореалізації. Зʼявляються нові трансформаційні продукти покликані допомогти нам віднайти своє призначення. Але чи існує воно взагалі? А якщо призначення не існує, то чи треба та чи можливо його знайти?

 • Афірмації

  Дівчина мріє
  читати 5 хв

  Сила афірмацій

  Одна з основних задач саморозвитку — пізнати свої істинні цінності та знайти своє призначення. Але, навіть коли ми наші підсвідомі прагнення робимо свідомими, наша поведінка та мислення не змінюються.

  Виявляється, варто тепер знову звертатися до підсвідомості і програмувати її на бажаний результат. Афірмації — одна з ключових технік, яка довзоляє не лише програмувати підсвідомість а й ефективно себе мотивувати.

 • Мотивація

  Дівчина працює
  читати 5 хв

  Яким чином мотивувати себе на зміни, яких прагнеш

  Вчора ти виконав усі завдання на роботі, сходив до тренажерної зали, подивився вебінар на цікаву тему і навіть встиг почитати перед сном, а вже сьогодні — як білка в колесі — наче і втомився, і працював, але що зробив, сказати важко.

  Давай розберемося, як працює мотивація, навчимося її створювати та станемо творцями власного успіху.

 • Страхи

  Дівчина ховається
  читати 6 хв

  Вчимося боротися зі страхами

  Якщо ти мав цікаву бізнес-ідею і так і не почав власний проект або ж мріяв поділитися думками на Facebook і чомусь цього не зробив, або так хочеш почати вивчати новий напрям, але все відкладаєш до більш слушного часу — велика ймовірність, що ти знаходишся під впливом страху.

  Так, страхи — це не лише боязнь чогось конкретного, як от, польотів чи темряви. Напроти, є багато досить абстрактних страхів, які не так легко виявити, але вони активно псують наше життя.